Promocje

Witamy Państwa i mamy nadzieję, że nasze propozycje uznacie Państwo za interesujące. Zapraszamy do korzystania z oferty promocyjnej.

📣 WRZEŚNIOWA PROMOCJA na epilację LASEROWĄ❗️ Jeśli zastanawiałeś się nad epilacją laserową i ciągle nie możesz się zdecydować. Mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Specjalnie dla was zabiegi epilacji w promocyjnej cenie -50% na pierwszy zabieg. Nie zwlekaj i umów się na wizytę jeszcze dziś. 👌 UWAGA❗ ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA
ZADZWOŃ ☎️ tel.22 710 11 81, 📲 kom. 606 756 898

Urodzinowa promocja

Specjalna promocja dla wszystkich jubilatek i jubilatów! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z rabatów na zabiegi w dniu urodzin. Dla jubilata przewidziana jest zniżka 20%, dla osoby towarzyszącej - 10% (z wyłączeniem zabiegów medycyny estetycznej).

lub

Zniżka urodzinowa obowiązująca od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca urodzinowego z 50% rabatem urodzinowym - dotyczy zabiegów:

  • Mikrodermabrazji
  • Oczyszczania manualnego

Zniżka urodzinowa kierowana jest do stałych klientów, którzy korzystają z zabiegów kosmetycznych na twarz lub ciało (z wyłączeniem zabiegów Derma Pen). W przypadku zmiany terminu zabiegu objętego promocją urodzinową lub nie przybycia na ustalony termin wizyty, zniżki urodzinowej nie da się ponownie wykorzystać.

 

Studenci za okazaniem ważnej legitymacji - 10% zniżki na zabiegi kosmetyczne ( zabiegi kosmetyczne powyżej 150 zł).

PRZEDSTAWIONE POWYŻEJ ZNIŻKI I RABATY ZABIEGOWE NIE ŁĄCZĄ SIĘ